Strona klanu e^sG.

Witamy Na Stronie Klanu e^sG.

Ogłoszenie

Rekrutacja ON!

#1 2010-11-14 13:31:21

CreaTiv

Administrator

18715970
Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 23
Punktów :   

jak strzelać z nie których broni

Witam Ponownie !
Cs to bardzo ciężka gra, należy więc umiec posługiwać się wieloma rodzajami broni.Mam zamiar Wam to ułatwić i pomóc.
Wszystkie informacje są tylko i wyłącznie z mojego własnego doświaczenia oraz niektóre podpatrzyłem od innych dobrych graczy .

Desert Eagle
- Niesamowicie ciężka w obsłudze broń.Ma tylko 7 naboi w magazynku, dlatego podczas starcia każdy nabój się liczy.
Zauważyłem,iż Desert Eagle ma bardzo wielką moc.Dobre trafienie i wróg ginie.Decydując się na grę z tą bronią należy umiejętnie celować ale co najważniejsze wychodzić na bezpośrednie starcia, gdyż głównym atutem Deserta jest ostrzał na bardzo mały dystans.Na większych odległościach ta broń absolutnie się nie sprawdza.Ogólnie mówiąc z bardzo bliska i celnie.

Ak-47
- Chyba najtrudniejsza broń w Cs'ie.Ma ogromny rozrzut i niesamowitą moc.Jak każda broń kałach ma zalety i wady.Zaletami jest jak już pisałem siła, wadą jest cholernie wielki rozrzut.Lecz na rozrzut jest rada.Należy strzelać seriami po 2-3 naboje, wtedy strzały trafiają w cel.Większe serie natomiast nie mają sensu gdyż tzw. full auto ma kompletnego strita bo pociski lecą wszędzie indziej , ale nie w cel.Bezpośredni strzał w głowę zadaje max 140/100hp.

M4a1
- Broń typowo szturmowa.Ma wiele lepszą celność niż kałach, natomiast mniejsza moc.Mimo to bezpośrednie trafienie w głowę zabija przeciwnika.Należy strzelać bez tłumika gdyż celność jest wówczas lepsza.Chociaż tłumik tez się przydaje, gdy jesteśmy w ciemnym miejscu lub kampimy.Ważne jest wtedy , by wróg nas nie usłyszał a tłumik jest bardzo cichy. . Celnym strzałem w głowę można zadać nawet i 120/100hp.

Clarion(famas)
Famas jest wspaniałą bronią, która zaczęła swą karierę w Cs'ie.Są sposoby dobrego strzelania z tą bronią , które zaraz Wam przedstawię, lecz trzeba też z famasem trochę praktyki.Są dwa tryby strzelania automatyczny który przydaje się do strzelania na powyżej przeciętnych odległościach i jest tryb pozwalający wystrzeliwać trzy pociski naraz.Jest to niezwykle przydatna rzecz gdy dobre trafienia i wróg leży.Niestety jest jedna wada.Bron ta po każdym strzale co chwilkę się ładuję, lecz jeżeli przeciwnik jest doświadczonym graczem może wykorzystać ten moment i nas zabić.Ogólnie mówiąc to bardzo ciekawa i niezbyt ciężka w obsłudze broń, która nie zawsze jest doceniana,lecz to się stopniowo zmienia.


mój poradnik z   NieOgarniasz.PL

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rodzina.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.europeistyka.pun.pl www.wwe-pbf.pun.pl www.baku-przestrzen.pun.pl